Już w styczniu 2020 r. rozpoczynamy XVI Edycję Szkolenia Certyfikującego w dziedzinie uzależnień w zakresie Instruktora Terapii Uzależnień i Specjalisty Psychoterapii Uzależnień

 

Z radością informujemy, że Zespół Szkoleniowy Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznych z siedzibą w Gdańsku otrzymał rekomendacje upoważniające do prowadzenia szkoleń certyfikujących w dziedzinie uzależnień w zakresie Instruktora Terapii Uzależnień i Specjalisty Psychoterapii Uzależnień. 24 stycznia 2020 r. zaczynamy XVI edycję certyfikującego szkolenia. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych zespołów szkoleniowych. Stawiamy na wysokie standardy profesjonalnej pracy. Szkolimy od ponad 15 lat.

Proponowany program merytoryczny XVI edycji szkolenia będzie przygotowywał specjalistów psychoterapii uzależnień i instruktorów terapii uzależnień do pracy we wszystkich placówkach leczenia uzależnień- nie tylko od substancji psychoaktywnych, ale również od alkoholu i uzależnień od czynności. Realizowany będzie przez uznanych, wybitnych specjalistów, zarówno teoretyków, praktyków jak i pracowników naukowych. Wśród wykładowców będą między innymi: prof. Krzysztof Ostaszewski, prof. Miłosz Parczewski, dr,dr Helena Baran-Furga, Barbara Wilamowska, , Witold Siudek, Aleksandra Lewandowska- Walter oraz Marek Grondas, Jadwiga Fudała, Piotr Adamiak , Jolanta Łazuga-Koczurowska i wielu innych.

Swoje uczestnictwo w szkoleniu można zgłosić mailem na adres pfst@interia.pl przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową (do pobrania na karta zgłoszeniowa) lub przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych ul. Agrarna 2, 80-298 Gdańsk.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia 2020 r.

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udzielają:

Anna Czapska tel.: 795-284-263

Jolanta Łazuga- Koczurowska tel.: 602-241-362

Michał Budniakiewicz tel.: 514-630-634

Serdecznie zapraszamy!