Nagroda CREDO

🏆 Nagroda Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznych – CREDO! 🏆

Z ogromną radością informujemy, że Polska Federacja Społeczności Terapeutycznych wznowiła prestiżową Nagrodę CREDO, ustanowioną ponad 20 lat temu. Ta wyjątkowa nagroda, w postaci pięknej statuetki autorstwa Magdaleny Pydynkowskiej oraz legitymacji, jest wyrazem uznania dla osób zaangażowanych w leczenie, terapię i rehabilitację uzależnień, postrehabilitację oraz reintegrację społeczną i zawodową oraz innowacje i badania naukowe. Do tej pory laureatami tej nagrody byli m.in. Marek Kotański, Anthony Slater, Andrzej Maj – Majewski, Andrzej Śniegula, Piotr Adamiak, Piotr Jabłoński,  Katarzyna Puławska- Popielarz, Ryszard Częstochowski i wielu innych.

🌟 Jak zgłosić kandydata do Nagrody CREDO? Organizacje i instytucje specjalizujące się w pomocy osobom z problemem uzależnień mogą zgłaszać kandydatów do nagrody. Kategorie obejmują profilaktykę, leczenie, terapię, rehabilitację, innowacje i badania naukowe, a także nagrodę specjalną za całokształt pracy. Aby zgłosić kandydata wystarczy wypełnić poniższy wniosek i wysłać go na adres nagrodacredo@pfst.pl :

nagroda CREDO wniosek o nominację

📅 Terminy i procedura:

Nagroda przyznawana jest raz na dwa lata.

Proces zgłaszania nominacji rozpocznie się od 1 marca do 30 czerwca. Po tym czasie Kapituła Nagrody CREDO oceni dorobek kandydatów.

🌈 Kategorie Nagrody CREDO:

Leczenie, terapia i rehabilitacja

Postrehabilitacja oraz reintegracja społeczna i zawodowa

Innowacje i badania naukowe

Nagroda specjalna za całokształt pracy

📜 Regulamin: Zapoznaj się z regulaminem przyznawania Nagrody CREDO, który znajdziesz poniżej:

Regulamin przyznawania nagrody CREDO

🙏 Dziękujemy wszystkim, którzy sercem i oddaniem przyczyniają się do poprawy jakości życia osób borykających się z problemem uzależnienia. Wasza praca zasługuje na szczególne wyróżnienie!